czwartek, 20 marca 2014

Chciałam się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pewnego suplementu diety i muszę przyznać że działa podczas treningu można się spocić 2 razy mocniej ,daje niezłego powera i jak na razie -1kg w ciągu tygodnia więc mogę szczerze polecić ;)na początku byłam bardzo sceptycznie do niego nastawiona jak i do wszystkich środków tego typu ...ale zmieniłam zdanie ...
Therm Line® forte to suplement diety zawierający - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany - Sinetrol® oraz zaawansowany kompleks naturalnych substancji - Thermo Blend dodatkowo wzbogacony kofeiną i chromem. 

Składniki zawarte w Sinetrol®, takie jak guarana i kofeina, wspomagają prawidłową sylwetkę ciała i prawidłowy poziom tkanki tłuszczowej u zdrowych, dorosłych osób z nadwagą. Natomiast składniki zawarte w Thermo Blend, takie jak ekstrakt gorzkiej pomarańczy, zielonej herbaty, guarany wykazują działanie wspomagające wysmuklanie ciała i metabolizm tkanki tłuszczowej. W skład formuły wchodzi również chrom – pierwiastek uczestniczący w metabolizmie makroskładników pokarmowych, m. in. węglowodanów i tłuszczów oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
  • Działanie SINETROL® zostało potwierdzone badaniami: in vitro, ex vivo oraz klinicznym,
  • SINETROL® znajdziesz tylko w preparatach firmy Olimp Laboratories®,
http://www.therm-line.com/pl/ThermLine-forte.html
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia