Kurier zawitał dziś do mnie;)

środa, 9 kwietnia 2014

Witam;)dzisiaj otrzymałam 2 paczuszki które dostarczył kurier
pierwsza z nich pochodzi od firmy Tesa stronę można zobaczyć tutajKLIK jest to producent taśm samoprzylepnych oraz przeróżnych produktów biurowych .Produkty które otrzymałam:
  • taśma malarska
  • podkładki filcowe
  • klej
  • taśma dwustronna
  • oraz zestaw różnych taśm samoprzylepnych

już niebawem przybliżę wam bardziej produkty oraz zdam pełną recenzję;) zapraszam serdecznie z zapoznaniem się z ofertą sklepu;)

Druga przesyłka z Białej Perły jest to system 10-dniowy do wybielania zębów;) z produktami możecie zapoznać się na tej stronie KLIK  
Biała Perła:


SYSTEM WYBIELAJACY 10 DNI  to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to  pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą.
SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania.
Nowa 10-dniowa kuracja zajmująca jednorazowo jedynie 10 minut (2 razy dziennie) pozwala osiągnąć efekt wybielenia do 5 ocieni bieli. Produkt zawiera znane z wcześniejszych produktów biała perła® unikalne aplikatory zapewniające idealne dopasowanie do zębów.
3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego.  Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła. SYSTEM jest działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. W celu jak najdłuższego utrzymania wybielającego efektu kuracji SYSTEMEM seria biała perła® oferuje pasty i płyn do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Wszystkie produkty biała perła® oparte są o wybielanie   enzymatyczne zapewniające łagodne i skuteczne działanie przy codziennym i stałym stosowaniu.
Ja tym czasem zabieram się za testowanie produktów i zapraszam do śledzenia wpisów już niebawem;)
Zapraszam;)
 

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia