Schudnij z przyjemnością- Aneta Stolarz od Vital

niedziela, 21 grudnia 2014

Witam serdecznie:)
Dzisiaj chciałam wam zaprezentować bardzo ciekawą a zarazem zabawną książkę która wpadła ostatnio w moje ręce o jest to  "Schudnij z przyjemnością " Anety Stolarz  którą możecie kupić tutaj


Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Autorka namawia nas do większego dystansu, optymizmu oraz sugeruje że prawdziwy sekret zdrowego i skutecznego odchudzania to dobre samopoczucie, książka krok po kroku uczy nas jak pokochać samą siebie i co najważniejsze na samym niemal że początku autorka każe nam zadać sobie dość istotne pytanie " czy rzeczywiście mam nadwagę" ? czy to tylko tkwi w twojej psychice i nie lubisz swojego odbicia w lustrze, jeśli twoja waga mieści się w normie a ty po prostu masz kompleksy które siedzą w twojej podświadomości uczy nas jak do tego podejść żeby zaakceptować siebie.
W kolejnym etapie książki mamy opisaną dietę " szwedzki stół" 
jest to dieta opracowana przez samą autorkę, dieta jest tak opracowana że każde śniadanie zawiera 300 kcal, ogólnie cała dieta mieści się w przedziale od 1000 do 1500 kcal sami wybieramy jakie zapotrzebowanie kaloryczne jest dla nas odpowiednie.
Na samym końcu znajdziemy ciekawe i urozmaicone jadłospisy, tabele kaloryczne które są bardzo przydatne oraz treningi dla zapracowanych :)
Dodatkowo książka posiada wiele zabawnych anegdotek oraz dużą dawkę humoru.
Tę książkę możecie kupić tutaj klik 
Zapraszam również na stronę vitalni24.pl 
gdzie znajdziecie szeroki wybór książek o podobnej tematyce 


   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia