Onyx, Very Sexy Legs - bronzer do nóg

sobota, 24 stycznia 2015

Jak już zdążyłyście zauważyć pojawiały się już posty o moich ulubionych kosmetykach do opalania :)
Marki Onyx 
Teraz przyszedł czas na Onyx, Very Sexy Legs

Marzysz o idealnie opalonych nogach? 8- krotny bronzer z pobudzającym zmysły efektem tingle, został stworzony by ułatwiać opalanie tych części ciała, które trudniej opalić. Przyśpiesza efekt naturalnej i zdrowej opalenizny. Zawiera ekstrakt z mango oraz wyciąg z zielonej herbaty i aloesu, które łagodzą podrażnienia i stymulują regenerację skóry. Ponadto, wzbogacony jest o nawilżający olej jojoba, który zapobiega powstawaniu rozstępów i uelastycznia skórę.

efekt tingle
ekstrakt z mango, zielona herbata i aloes dla odżywiania i regeneracji skóry 
olej jojoba - odżywienie skóry, zapobieganie powstawania rozstępów

  
Dzięki temu bronzerowi wystarczy już jedna wizyta na solarium jest to idealne rozwiązanie jeśli chcemy " na szybko" opalić nogi przed jakimś wielkim wyjściem bądź imprezą. Efekt jest widoczny już po kilku minutach opalania a opalenizna wygląda zdrowo i naturalnie.
Dla mnie to świetny produkt tym bardziej że nogi opalają mi się strasznie opornie a nie jestem osobą która lubi godzinami leżeć pod lampami solaryjnymi, lubię szybkie efekty wow ! 
Najfajniejsze jest w tym bronzerze to iż efekt jest widoczny od razu a po kilku godzinach pogłębia się jeszcze bardziej. Polecam jeśli korzystacie z solarium :)

  

3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia