Jesienna stylizacja z akcentem wiosny:) pazurki z #nailmaker.pl

wtorek, 20 października 2015

Witam was serdecznie w ten deszczowy dzień :)
Ostatnio coraz więcej czasu poświęcam na stylizację pazurków, ćwiczę, podglądam i powoli się uczę aby w przyszłości dojść do perfekcji.
W swojej kolekcji mam mnóstwo przeróżnych ozdób, naklejek wodnych ale takie produkty są raczej wszystkim znane, dlatego chciałam wam pokazać coś nowego, są to naklejki wodoodporne marki NailMaker 

W tej stylizacji postawiłam na akcent na jednym pazurku aby dodać troszkę wiosny.

Zanim pokarzę wam jak to wszystko wyszło chciała bym napisać wam kilka słów o marce nailmaker
 Nailmaker to proste narzędzie, dzięki któremu zaprojektujesz swój wymarzony i niepowtarzalny wzór na paznokcie. Uwolnij swoją wyobraźnię i do dzieła...Wybierz ulubiony wzór z dysku komputera, Facebooka czy Instagrama. Wrzuć do kreatora i sprawdź jak prezentuje się Twoje dzieło;). Dalej już będzie z górki...po prostu złóż zamówienie, tak jak to robisz w innych sklepach internetowych. Teraz my zajmiemy się wydrukiem i wysyłką. W kopercie otrzymasz od nas zestaw 30 naklejek w różnym rozmiarze wraz z pilnikiem do paznokci. Aby ułatwić Ci aplikację naklejek, do zestawu dorzucamy instrukcję "obsługi".

ORYGINALNOŚĆ
Koniec z nudnym czerwonym lakierem! Od teraz możesz na paznokciach umieścić dowolny wzór, zdjęcie, obraz lub samodzielnie coś skomponować, używając swoich zdjęć z Facebooka, Instagramu, z dysku... lub przeszukując bazę ponad 30 milionów zdjęć... A potem po prostu nakleić. Czy to nie jest super? ;)

 SZYBKOŚĆ
Aplikacja jest znacznie szybsza niż malowanie paznokci, a dzięki wielu rozmiarom naklejek zawsze znajdziesz ten odpowiedni dla Ciebie.
 TRWAŁOŚĆ
Naklejki nailmaker utrzymają się na paznokciach nawet do 7 dni. Zmieniasz dopiero wtedy, kiedy Ci się znudzą. Trwałość naklejek przedłuża się gdy je pomalujesz lakierem bezbarwnym lub top coat'em.
 BEZPIECZEŃSTWO
Nasze naklejki są bezpieczne dla Twojej skóry i paznokci. Nie martw się o nic. Lakier do paznokci ma więcej szkodliwych składników.
 WODOODPORNOŚĆ
Możesz swobodnie myć się, kąpać, zmywać naczynia... naklejki nie stracą swoich właściwości. Nasz klej jest super-trwały a jednocześnie łatwo się przykleja i odkleja, nie pozostawiając na paznokciach resztek kleju.NISKA CENA
Koszt kompletu 30 naklejek nailmaker (w różnych rozmiarach, na wszystkie palce) jest znacznie niższy od wielu lakierów, zabiegów manicure czy paznokci hybrydowych!


Tak wyglądają moje wzory
A tutaj dołączona instrukcja obsługi i pilniczek.
Naklejki zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie posiadają duży wybór rozmiarów dzięki temu każda z nas dostosuje je do swojej płytki paznokcia, nieograniczona ilość wzorów, dowolność w projektowaniu, można wykazać się dużą fantazją.
Naklejki trzymają się bardzo dobrze posiadają bardzo mocny klej, wystarczy pomalować je lakierem bezbarwnym albo topem bądź żelem wtedy efekt będzie jeszcze trwalszy.

Jeśli jesteście zainteresowane produktami to odsyłam was na stronę klik 
lub fp  klik

Mam jeszcze dla was 3 kody rabatowe ze zniżką 10zł jeśli chciałybyście skorzystać to piszcie info na moim fp klik

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia