SKIN COACH - TRENER SKÓRY

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Hej kochani
W dzisiejszym poście świeżutki temat na naszym rynku, mam nadzieję że was zainteresuję.
Czym tak naprawdę jest Skin Coaching
Skin Coaching to innowacyjne połączenie specjalistycznej wiedzy o skórze i ich potrzebach oraz procesie wprowadzania ważnych zmian w naszym życiu. Dzięki trenerowi skóry odbudujesz relację ze swoją skórą i pokochasz ją.
Trener sprawia że kobiety mogą wyjść bez makijażu z uśmiechem na ustach. W całej idei Skin Coachingu nie chodzi o to by już nigdy nie używać makijażu ale o to że zawsze, kiedy zmyjesz makijaż, twoja skóra będzie naturalnie piękna i zdrowa.

Im mniej kosmetyków tym lepiej dla skóry - serio!:

Dlaczego Skin Coach to robi ?
"Uważam, że skóra jest najważniejszą częścią naszego wyglądu. Wiem, że szczególnie ważna jest dla kobiet. Jestem też przekonana, że wiedza, którą przekazuję jest przydatna i potrzebna. W dzisiejszym świecie zagubienia pośród zalewającej nas chemii kosmetycznej i spożywczej chcę pomagać dobrze wybrać, aby cieszyć się zdrowiem i piękną skórą. Bo wiem, że to działa. Sprawdziłam na sobie i tysiącach zadowolonych klientów."

Jak pracuje Skin Coach
– wsłuchuję się w potrzeby Twojej skóry
– motywuję Cię do zmiany nawyków w pielęgnacji skóry
– zmieniam perspektywę postrzegania Twojej skóry
– wspiera Cię we wprowadzaniu zmian
 inspiruje Cię do znajdywania najlepszych rozwiązań dla potrzeb Twojej skóry

Musisz wiedzieć co z czym łączyć:

Skin Coaching w praktyce
Nowatorstwo skin coachingu polega na połączeniu pielęgnacji skóry ze zmianą nawyków żywieniowych i rozwojem osobistym. W trakcie skin coachingu zmieniasz swoje podejście do pielęgnacji skóry.
Jak to się dzieje? Trener dobiera odpowiednie kosmetyki dla Twojej skóry, podpowiada co jeść, poleca skuteczne metody pielęgnacji. Przegląda Twoją kosmetyczkę i wyjaśnia co drzemie w kremie. Z empatią i bez oceniania towarzyszy Ci w całym procesie, motywując i inspirując Cię do wprowadzania zmian.Wszystko to, byś miała piękną, zdrową i młodą skórę. I czuła się fantastycznie!
 Dostajesz od Trenera  gotowy plan pielęgnacji skóry zaplanowany na dwa miesiące i start w nowe życie pełne radości i swobody.

Woda życia:

Jeśli zainteresował was temat to zapraszam do zapoznania się ze Skin Coachingiem 
tutaj Skincoach.pl

i tutaj klik


1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia