Hard Beat. Taniec nad otchłanią, K. Bromberg - seria Driven

wtorek, 27 września 2016

W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone !
Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich wypraw ginie Stella- jego narzeczona, a jednocześnie fotografka, z którą współpracował przez ostatnie 10 lat.
Targany bólem rzuca się w wir kolejnych niebezpieczeństw, by choć na chwilę zapomnieć o tej stracie. Pomaga mu w tym Beaux Croslyn, nowa partnerka zawodowa, dla której Tanner - z wzajemnością - traci głowę.

Beaux w niczym nie przypomina typowej kobiety. Nie chce rozmawiać o swoich sekretach i nie chce sie angażować, ale próbuje przyciągnąć Tannera bliżej, żeby ukryć się we mgle wzajemnego pożądania. Niestety, jej przeszłość zaczyna zagrażać ich relacji, a nawet życiu. Wówczas reporter postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę.

Pełna sekretów, namiętności i adrenaliny opowieść o miłości wbrew wszelkim regułom, postanowieniom i obietnicom. Czy Tanner i Beaux mogą liczyć na odrobinę szczęścia ? 

Driven jest debiutanckim cyklem powieści K. Bromberg. Książki te trudno zaliczyć do zwykłych romansów. Są czymś więcej: emocjonującą, niepokojąco wciągającą podróżą w świat pełen namiętności, pożądania i nieokiełznanej pasji. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu i doskonale zorganizowaną mamą. Kolejne książki z serii Driven są niezwykle ciepło oceniane m.in. przez " New York Timesa" i " USA Today ", a niezliczone rzesze czytelniczek niecierpliwie wyczekują każdej nowej powieści.

Realna, skomplikowana, pełna ognistej namiętności - od pierwszej do ostatniej kartki !Tannerem targają straszne uczucia po stracie partnerki jak i długoletniej współpracownicy, nie może się otrząsnąć a targany przeraźliwymi wyrzutami sumienia popada w wir pracy, dzięki której może zagłuszyć myśli i zapomnieć o tych strasznych przeżyciach chociaż na moment.
Za największą porażkę uważa poinformowanie rodziców Stelli o śmierci ich ukochanej córki.
Kiedy może zacząć pracować na dobre jest jeden problem, Tanner nie posiada fotografa, kiedy na jego drodze staje tajemnicza Beaux zaczynają ze sobą współpracę, jak potoczy się znajomość z kobietą która ma tyle sekretów ?

Książkę czyta się lekko i przyjemnie, przyznam że byłam ciekawa tej powieści, a właściwie ciekawa jak takie uczucia przedstawia kobieta bo bez dwóch zdań książkę można zaliczyć do literatury erotycznej.
Książka napisana jest językiem subtelnym, nie wulgarnym, typowy romans z elementami erotyki, wciągający i zaskakujący, polecam .
3 komentarze:

 1. Szukam jakiejś fajnej książki, ta wydaje się dobra. Chyba się skuszę na nią :* OBSERWUJE!
  Zapraszam do siebie: ania grabowska blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Wynudziłam się strasznie przy tej książce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja osobiście lubię kryminały ale tę serię przeczytałam:) chociażby po to aby zamieścić recenzję :) nie powaliła mnie szczególnie na kolana ale najgorsza też nie była.
   Pozdrawiam:)

   Usuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia