Przedświąteczne porządki z marką Womax

czwartek, 1 grudnia 2016

Witam was serdecznie:)
U mnie za oknem straszna plucha, o poranku przepięknie sypał śnieg a teraz deszcz, wszystko się topi i będzie jedna wielka chlapa.
Ostatni okres miałam bardzo pracowity przez co niestety zaniedbałam odrobinkę bloga, ale już do was wracam z porcją świeżych postów.
W dzisiejszym poście chciałam wam przedstawić środki czystości Meglio od jedynego importera, marki WOMAX

Środki testowałam dosyć długo, dlatego też ocena będzie jak najbardziej obiektywna.
Meglio odtłuszczacz lemon spray 750 ml


Opis


Produkt testowałam praktycznie na wszystkim, a że los sprawił że akurat miałam mały remont salonu to odtłuszczacz miał spore pole do popisu:)
Płyn jest genialny pod każdym względem i z trójki preparatów które testowałam jest zdecydowanie numerem 1, radzi sobie ze wszystkim, zaschnięty tłuszcz z przed kilku dni to żaden problem, tłusta plama na ubraniu zeszła bez problemu, wylane wino na moim nowym bieżniku ... już myślałam że będzie kiepsko ale udało się i nie ma śladu, preparat nie tylko radzi sobie z tłuszczem ale z wiele gorszymi zabrudzeniami, porządki świąteczne nie są mi straszne dopóki go mam :)

Meglio detergent do czyszczenia łazienki


Opis


Bardzo dobry produkt, świetnie radzi sobie z kamieniem oraz osadem, czyści płytki, umywalkę w dosłownie kilka chwil, odstawiłam marketowe produkty na półkę a trochę ich mam, nie widzę sensu w używaniu ich wszystkich jeśli mam produkt który ma szerokie zastosowanie.

Meglio WC Gel


Opis


Żel jest bardzo łatwy w użyciu po 15 minutach wystarczy go spłukać bez żadnego szorowania szczotką radzi sobie z kamieniem, jeden z lepszych który stosowałam, mogę śmiało polecić.

Jeśli nie mieliście nigdy wcześniej styczności z tymi środkami to mogę śmiało polecić.2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia