Przechowywanie produktów staje się łatwiejsze...

środa, 26 kwietnia 2017

Witam serdecznie.

W dzisiejszym poście przedstawię wam bardzo przydatne produkty, które każdy powinien posiadać w swojej kuchni.
Posiadam dosyć małą kuchnię, dlatego każde wolne miejsce w szafce jest na wagę złota i tutaj z pomocą przychodzą bardzo przydatne słoiki z pokrywą marki Stalman.
W swoim zestawie posiadam jeden mniejszy słoiczek o pojemności 0,85 L  który, świetnie sprawdza się do przechowywania bakalii, wafli ryżowych oraz wszystkich sypkich produktów. Kolejny słój posiada pojemność 1,25 L i w nim najczęściej przechowuję płatki śniadaniowe dla dzieci zaś ostatni z zestawu największy pojemnościowo, bo aż 1,7 L służy mi do przechowywania musli oraz łakoci dla dzieci. Pojemniki  wykonane są z przeźroczystego, bezbarwnego szkła z dodatkiem szkła matowego, każdy ze słoików posiada stalową pokrywę dzięki czemu każdy z produktów zachowa swoją świeżość.
Osobiście bardzo lubię ład i porządek w kuchni dlatego jestem jak najbardziej zadowolona z produktów oraz z ich jakości, ich wykonanie jak i wygląd prezentują się stylowo oraz klasycznie, dzięki czemu pasują do wystroju każdej kuchni.
Produkty znajdziecie tutaj KLIK warto zajrzeć do sklepu w którym, znajdziecie więcej ciekawych produktów oraz akcesorii kuchennych i nie tylko w bardzo przyzwoitych cenach.
1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia