Nóż kuchenny wielofunkcyjny oraz nóż do obierania firmy Victorinox

wtorek, 11 listopada 2014

Witam:)
W dzisiejszym poście chciałam wam przedstawić noże kuchenne marki Victorinox, było kilka wpisów na temat tej marki z pewnością pamiętacie.
Zacznę od noża do obierania Victorinox 5.0733 z ząbkowanym ostrzem 10 cm 
Jest to uniwersalny nóż do warzyw i owoców z prostym ostro zakończonym i ząbkowanym ostrzem 10 cm. Rączka polipropylenowa odporna na uderzenia, oraz działanie różnych soli i kwasów jakie można spotkać w kuchni. Doskonałe ostrze wykonane z nierdzewnej stali szwajcarskiej zapewnia wysoką precyzję cięcia.
Nożyk możecie nabyć tutaj klik jego koszt to 18,50 zł
Nóż kuchenny wielofunkcyjny Victorinox 5.0833
Wysokiej jakości nożyk z ząbkowanym ostrzem służący do drobnych prac kuchennych. Rękojeść wykonana jest z antypoślizgowego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Nóż ten doceniany jest zarówno przez profesjonalnych kucharzy jak początkujących miłośników kuchni. Ostrze Victorinoxa zapewnia dobre parametry cięcia i pozostaje długo ostry.
Jest to jeden z najpopularniejszych modeli nazywany często pikutkiem.
Nożyk możemy kupić tu klik a jego cena to 17,60 zł


Noże są idealne i bardzo ułatwiają mi pracę w kuchni, poręczne i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, z pewnością skuszę się na inne noże tej marki tym bardziej że ich ceny są naprawdę bardzo przyzwoite i na każdą kieszeń. Noże są bardzo wysokiej jakości i posłużą nam na długie lata tym bardziej że ich gwarancja jest dożywotnia:)

Noże jak i wiele innych produktów znajdziecie na stronie ostry-sklep.pl 
      

4 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia