Multirama z szablonem marki Artepoint

sobota, 5 września 2015

W dzisiejszym poście chciałam wam opisać multiramę marki Artepoint

Multirama marki Artepoint to zestaw 5 ramek. Cały zestaw składa się z 2 ramek w rozmiarze 10x15 cm, 2 ramek w rozmiarze 13x18 cm, oraz jednej ramki 24x18 cm.Ramy wykonane są z polistyrenu i pokryte wysokiej jakości okleiną importowaną z Włoch. Multiramy 3D wyposażone są w zawieszkę z możliwością powieszenia na ścianie pionowo bądź poziomo. Fotoramki posiadają szybkę ( w moim przypadku jest to szybka plexi ) 
W zestawie znajdziemy:
szablon który bardzo ułatwi nam montaż ramek
zawieszka na ramę, zawieszka na ścianę i mini poziomica z wygodnym brelokiem 


Moim pierwszym krokiem było przeczytanie instrukcji montażu, która jest w wersji zabawnego komiksu, krokiem drugim było przymocowanie szablonu do ściany i sprawdzenie za pomocą poziomicy czy wisi prosto.


Następnie trzeba przygotować ramy ponieważ na każdej szybce plexi znajduje się foliowe zabezpieczenie, które należy zdjąć.


Efekt końcowy prezentuje się tak

U mnie ramy są jeszcze nie uzupełnione jestem w trakcie wyboru odpowiednich zdjęć, a chcę to zrobić tematycznie i w jednym tonie, zdjęcia będą czarno białe :)
Jeśli chcecie w ciekawy sposób zagospodarować puste miejsca na ścianie to zapraszam was do sklepu Artepoint 
Wybór ramek jest bardzo bogaty, multiramy są dostępne w wielu kolorach, ja osobiście polecam te pastelowe, pięknie się prezentują.

 

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia