Le Tan, pocałunek lata zamknięty w butelce

poniedziałek, 12 września 2016

Witajcie kochani
Lato już powoli się kończy, pomimo ostatnich upalnych dni dlatego fajnie jest sięgnąć po produkt, który odda nam kawałek lata w chłodne dni i zapewni piękną, zdrową opaleniznę przez cały rok.
Le Tan in Le Can Dark Brozne
Produkt działa pod każdym kontem nachylenia butelki, zapewniając całkowitą kontrolę i idealne rozprowadzenie kosmetyku nawet w trudno dostępnych miejscach. Skórę przed użyciem trzeba dokładnie oczyścić i wysuszyć, produkt aplikujemy w odległości 30- 40 cm , kosmetyk przed użyciem trzeba wstrząsnąć a po całym zabiegu dokładnie umyć ręce.
Produkt nanosimy dzięki specjalnej rękawicy aplikacyjnej, rękawica jest dwustronna i bardzo przyjemna w dotyku, ma na celu zabezpieczenie naszych dłoni przed nadmiarem wchłonięcia kosmetyku oraz zapewnia równomierną aplikację. Rękawica jest wielokrotnego użytku, można ją łatwo oczyścić za pomocą mydła.


Samoopalacz marki Le Tan polecam osobom, które uwielbiają zdrową i złocistą opaleniznę przez cały rok i nie są zwolennikami solarium.
Produkt jest bardzo łatwy i przyjemny w aplikacji, szybko się wchłania, wystarczy kilka chwil po aplikacji odczekać i możemy ten krok powtórzyć tyle razy ile chcemy, aż uzyskamy satysfakcjonujący efekt.
Kosmetyk ma delikatny przyjemny zapach, nie drażni i nie jest on typowy dla samoopalaczy , zwykły  samoopalacz ma specyficzny zapach który mi nie odpowiada, ten taki nie jest.
Produkt Fast Tan nie brudzi odzieży i możemy go w każdej chwili bez problemu zmyć, nie pozostawia smug, plam bardzo dobrze się go aplikuje i z dużą przyjemnością obserwuje się rezultaty całego słonecznego zabiegu.Jeśli lubicie tak jak ja skórę muśniętą słońcem to zapraszam was do zapoznania się z ofertąA tutaj pochwalę się efektem jaki udało mi się osiągnąćJeśli jesteście zainteresowani to zapraszam do zakupów 
Z KODEM
22005SK
Macie 10 % na wszystkie kosmetyki Le Tan

3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia