Maseczka głęboko oczyszczająca pory z glinkami -AVON

wtorek, 12 sierpnia 2014

O produkcie
Maseczka z minerałami oraz glinką, oczyszcza pory i wchłania nadmiar sebum, pozostawiając skórę twarzy czystą oraz matową.Maseczka zawiera naturalne glinki oczyszczające, redukuje widoczność niedoskonałości oraz wydzielanie sebum.Sprawia że skóra jest odświeżona i się nie błyszczy.Zapobiega powstawaniu wyprysków.
Sposób użycia
Stosować 2 razy w tygodniu na wcześniej oczyszczoną skórę twarzy,jeśli maseczka zmieni kolor z czarnego w jasno szary oznacza to iż nasza cera jest już w pełni oczyszczona.
cena około 15zł ja płaciłam około 7zł w promocji 
     Moja opinia
Zacznijmy od zapachu na który szczególnie zwracam uwagę i brakuje mi w tej maseczce jakiegokolwiek zapachu jest on odrobinę wyczuwalny ale z pewnością nie jest przyjemny, podoba mi się konsystencja kosmetyku, nakłada się go z łatwością.
Kolor z pewnością nie zachęca ale to maseczka i przede wszystkim ma działać a nie wyglądać.
Stosuję tą maseczkę na zmianę z innymi, na zasadzie raz ta, raz jakaś inna, według mnie jest ona dość efektywna, skóra jest oczyszczona idealnie i rzeczywiście się nie błyszczy, przy częstym stosowaniu pory są mniej widoczne-co prawda nie mam z nimi problemu ale niewielką różnicę z pewnością można dostrzec.Kupiłabym ją ponownie jeśli byłaby w promocji;)
 

3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia