Olejek z DRZEWA HERBACIANEGO 100% Naturalny, eteryczny od Laboratoria zapachu

wtorek, 12 sierpnia 2014

Eteryczny olejek z drzewa herbacianego, wbrew pozorom, nie ma nic wspólnego z prawdziwą herbatą, których krzewów się nie destyluje. Olejek ten pozyskuje się z rośliny zwanej Drzewem Herbacianym, której liście, zastępowały herbatę podczas podróżniczych wypraw na odległe tereny. Charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Lekko rozcieńczony, świetnie nadaje się do oczyszczania twarzy i leczenia drobnych zmian trądzikowych. 
Olejki eteryczne, to w 100% naturalne wyciągi z roślin, owoców, nasion. Naturalny olejek z drzewa herbacianego pochodzi z Australii. Uzyskuje się go metodą destylacji. Dzięki całkowicie naturalnemu pochodzeniu i pełnej klarowności, może być stosowane nie tylko do celów aromatyzujących, ale także bezpośrednio na ciało po rozcieńczeniu w olejku np. migdałowym, do inhalacji, masażu lub sauny. Naturalny olejek z drzewa herbacianego może pomóc jako środek kojący i oczyszczający. Właściwości poszczególnych olejków różnią się, wszystkie jednak stanowią naturalny, domowy sposób wspomagający zachowanie dobrego zdrowia i świetnego samopoczucia.

Możliwe sposoby użycia:
- do aromaterapii,
- do sauny,
- do inhalacji,
- do masażu rozluźniającego,
- do parówek oczyszczających,
- jako składnik kosmetyków,
- do wcierania w ciało.

Czy wiesz, że...
Uważa się, że naturalny olejek z drzewa herbacianego ma stukrotnie większe działanie niż kwas karbolowy, a mimo to jest nietoksyczny dla ludzi.

Czy wiesz, że...
Zamieszkujący Australię aborygeni używali od niepamiętnych czasów drzewa herbacianego do sporządzania swoich leków.

Czy wiesz, że...
Nazwę drzewo herbaciane nadał tej roślinie słynny żeglarz James Cook. Zauważył, że aborygeni przyrządzają napar z listków podobnie jak Anglicy
cena 13,50zł za 7ml
Moja opinia
Olejek ma bardzo intensywny zapach jak dla mnie idealny do inhalacji w szczególności do udrożnienia górnych drug oddechowych i do tego celu go w szczególności wykorzystałam, dzięki ostremu zapachowi łagodzi stany choroby tak było w moim przypadku,wykorzystałam go również do masażu;)
Jeśli jesteście zainteresowane produktami to odsyłam na stronę
klik 

1 komentarz:

  1. lubię jak olejki mają intensywne zapachy i są bardzo wyczuwalne ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia