Naturalny olejek eteryczny CYTRYNOWY od Laboratoria Zapachu

sobota, 9 sierpnia 2014

Olejek cytrynowy, pozyskuje się ze skórki tego aromatycznego cytrusa. Działa odświeżająco na cerę, zmniejsza widoczność piegów i przebarwień, można go używać także jako toniku - w postaci rozcieńczonej. Działa pobudzająco, przeciwwirusowo, wzmacnia odporność i przeciwdziała zmęczeniu. Jest idealny do cery problemowej - oczyszcza i pomaga zamykać rozszerzone pory. Pomoże także na łamliwe paznokcie! Wewnętrznie należy go stosować bardzo oszczędnie, 1-2 krople do 3 razy dziennie. Ze względu na swój rześki, cytrusowy aromat, nadaje się także do odświeżania pomieszczeń czy szaf.
Olejki eteryczne
Olejki eteryczne, to w 100% naturalne wyciągi z roślin, owoców, nasion. Uzyskuje się je głównie metodą destylacji lub wyciskania. Dzięki całkowicie naturalnemu pochodzeniu i pełnej klarowności, mogą być stosowane nie tylko do celów aromatyzujących, ale także bezpośrednio na ciało, do inhalacji, masażu lub sauny. Naturalne pochodzenie tych olejków zapewnia długotrwały efekt leczniczy i oczyszczający. Właściwości poszczególnych olejków różnią się, wszystkie jednak stanowią naturalny, domowy sposób na zachowanie dobrego zdrowia i świetnego samopoczucia.
Możliwe sposoby użycia:
- do aromaterapii,
-do sauny,
- do inhalacji,
- do masażu rozluźniającego,
- do parówek oczyszczających,
- jako składnik kosmetyków,
- do wcierania w ciało.
cena 9,22zł za 7ml
Moja opinia  
Nigdy nie stosowałam wcześniej olejków eterycznych i były mi kompletnie obce, zdziwiło mnie ich rozległe zastosowanie, tego zapachu używałam głównie do odświeżania pomieszczeń ponieważ zapach cytrynowy zazwyczaj kojarzy mi się z odświeżaczami powietrza, spisał się nieźle dając trwały i intensywny zapach.
Jeśli jesteście zainteresowane tymi olejkami, bądź innymi produktami to zapraszam na stronę Laboratoria Zapachu 
  

2 komentarze:

  1. nie używałam nigdy, spróbowałabym jako dodatek do kosmetyków;)

    OdpowiedzUsuń
  2. wiem, że ładnie pachnie bo wylał mi się podczas transportu :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia