Magia Mózgu Philip H.Farber - Studio Astropsychologii

sobota, 24 stycznia 2015

Przedstawiam wam bardzo ciekawą książkę Magia Mózgu
tą oraz inne ciekawe książki możecie nabyć tutaj Studio Astropsychologii 


Philip H. Farber to szanowany autor i mag wkładający w Maybe Logic Academy. Napisał wiele bestsellerowych publikacji o nowym obliczu magii. Jest profesjonalnym hipnotyzerem oraz instruktorem hipnozy i programowania neurolingwistycznego ( NLP ).
Magia, w rozumieniu Autora, stanowi jedyną drogę do połączenia wymiaru duchowego z fizycznym. Łączy tym samym w sobie idee znane z psychologii, fizyki, neurobiologii i magii ceremonialnej. Ukazuje nowe oblicze parapsychologii, która w żaden sposób nie wyklucza konwencjonalnej nauki, ale ją uzupełnia i wzbogaca. Wielkimi zwolennikami koncepcji Autora stały się naukowe autorytety, m.in. współtwórca NLP oraz mistrzowie coachingu.

Znajdziesz tutaj ćwiczenia odmieniające mózg o naukowo udowodnionej skuteczności. Opierają się one na naturalnych procesach zachodzących w ludzkim umyśle i umożliwiają prowadzenie bardziej satysfakcjonującego i wypełnionego sukcesami życia.

Niezależnie, czy jesteś początkującym adeptem magii, zaawansowanym jej praktykiem, interesujesz się neurobiologią, pragniesz poznać możliwości ludzkiego umysłu czy też chciałbyś zgłębiać tajniki praw rządzących naszym życiem- w tej książce coś dla siebie.

 
Książka sama w sobie jest bardzo ciekawa i nie myślcie że pisze ona o magii w sposób jakiś dosłowny :)
Twój umysł to magia
Książka posiada wiele ciekawych ćwiczeń poprawiających pracę naszego mózgu.
Jeśli interesują was książki tego typu to polecam :) czasem dla odmiany dobrze jest poczytać coś innego niż ukochane kryminały :)

 

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia